Přeškolení na přístrojovou pedikúru, autorská technika

Cílem kurzu je získat základní i rozšířené schopnosti práce s pedikérským / podologickým přístrojem a osvojit si správné používání jednotlivých frézek.

Ukážu Vám svou autorskou techniku práce s přístrojem.

Dozvíte se:

Co je přístrojová pedikúra, její výhody i limity. Ošetření nehtové ploténky, uvolnění nehtových valů, ošetření mozolů, hyperkeratóz (zrohovatělé kůže), kuřích ok, ragád (prasklin), zarostlých nehtů, nehtů postižených mykózou, ošetření nohou diabetiků, kardiaků, onkologických klientů, těhotných žen a dětí.

Typy a rozdělení přístrojů dostupných na českém i zahraničním trhu, péče o přístroj a jeho údržba. Druhy fréz, jejich materiály, typy a velikosti brusných kloboučků vč. způsobu jejich použití. Péče o tyto nástroje, mechanické čištění, dezinfekce, sterilizace, ukládání.

Pracovat budete pod vedením zkušeného lektora s mnohaletou praxí. Kurz je možno absolvovat na našem pracovišti v Čáslavi nebo v Ostravě. Během kurzu máte možnost pracovat na nehlučných bezuhlíkových přístrojích značky Coneta, Hadewe nebo Podotronic. Maximální počet účastníků je 4. Kurz je celodenní. Po ukončení následuje praktická zkouška a jednoduchý písemný test, po jehož úspěšném absolvování Vám bude uděleno osvědčení o absolvování kurzu.

Ke kurzu je možné využít nabídku 1 dne stáže v rámci PediMedi centra za zvýhodněnou cenu 1.000,-Kč.

Lektoři:

Monika Štefcová (odborný garant kurzu), Jana Veselá, Petra Malíková, Lenka Kvízová

6 000,00 Kč
Provozovatel:
PediMedi centrum, Monika Štefcová, IČ 01773143, č.ú. 2268639023/0800. Provozovna pedikúry, manikúry.
PediMedi centrum s.r.o., IČ 08759634,  společnost vedená u krajského soudu v Praze, spisová značka C 324757/MSPH, č.ú. 5770609309/0800, datová schránka k9qjhm4. Provozovna pedikúry, manikúry, Specializovaná ambulantní péče.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!