PŘEŠKOLENÍ NA PŘÍSTROJOVOU PEDIKÚRU

Cílem kurzu je získat základní i rozšířené schopnosti práce s pedikérským/podologickým přístrojem a osvojit si správné používání jednotlivých frézek.

Dozvíte se:

Co je přístrojová pedikúra, její výhody i limity. Ošetření nehtové ploténky, uvolnění nehtových valů, ošetření mozolů, hyperkeratóz (zrohovatělé kůže), kuřích ok, ragád (prasklin), zarostlých nehtů, nehtů postižených mykózou, ošetření nohou diabetiků, kardiaků, onkologických klientů, těhotných žen a dětí.

Typy a rozdělení přístrojů dostupných na českém i zahraničním trhu, péče o přístroj a jeho údržba. Druhy fréz, jejich materiály, typy a velikosti brusných kloboučků vč. způsobu jejich použití. Péče o tyto nástroje, mechanické čištění, dezinfekce, sterilizace, ukládání. 

Pracovat budete pod vedením zkušeného lektora s mnohaletou praxí. Kurz je možno absolvovat na našem pracovišti v Čáslavi nebo v  Praze (Poliklinika Pod Marjánkou, Praha 6). Během kurzu máte možnost pracovat na nehlučných bezuhlíkových přístrojích značky Coneta nebo Podotronic. Maximální počet účastníků je 4, Doba trvání kurzu je 8 hodin. Po ukončení následuje praktická zkouška a jednoduchý písemný test, po jehož úspěšném absolvování Vám bude uděleno osvědčení o absolvování kurzu. 

Ke kurzu je možné využít nabídku 1 dne stáže v rámci PediMedi centra za zvýhodněnou cenu 4.000,-Kč.

Cena kurzu je 6.000,- Kč / osobu

Lektoři:

Monika Štefcová (odborný garant kurzu), Jana Veselá, Lenka Kvízová

PediMedi centrum 
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!