MANIKÚRA

Přístrojová, fresh, wellness

Péče o ruce je nedílnou součástí každodenního života žen i mužů. Provádíme diagnostiku nehtů, péči o přírodní nehty klientů všech věkových kategorií, specializujeme se na péči o nehty klientů po onkologické léčbě.

Název vychází ze složení dvou latinských slov manus- ruka a cura- péče. Výsledkem manikúry jsou zdravě vypadající ruce s upravenými nehty. Zdravé nehty jsou mírně vypouklé rohovinové ploténky chránící poslední článek prstu. Nehet je dlouhý 1- 1,5 milimetru, silný 0,3- 0,6 milimetru. Celý odroste asi za 5-6 měsíců. Rychlost růstu je však u každého zcela individuální. V létě a na jaře nehty rostou rychleji než v zimním období. Pro správný a zdravý růst nehtů je důležitá správně vyvážená strava.

Lze najít nespočetné množství různých postupů při provedení samotné manikúry. Jsou zásadní pravidla a technologické postupy, ze kterých jednotlivá ošetření vychází. Existují dva základní druhy manikúry a to manikúra suchou a mokrou cestou. Obě manikúry mají však postup velmi podobný. 

FRESH MANIKÚRA

Manikúra prováděná na přírodních nehtech je kosmetická procedura, při níž se pečuje o pokožku rukou, nehtů a jejich okolí. 

CND MANIKÚRA

Značka založená v Jižní Kalifornii v roce 1979 se snaží být technologickým lídrem a inovátorem v profesních odvětvích péče o nehty. Některé z Vás značku CND znají pod původním názvem Creative Nail Design. Značka neustále rozšiřuje nabídku produktů, které se specializují nejen na nehtový design, ale jak vyjadřuje slogan "Hands Feet Beauty" - na celkovou krásu v péči o pokožku rukou a nohou.

K nesporné oblibě a úspěšnosti CND přispívá nejen kvalita nabízených výrobků. A jak byla tato značka vlastně založena? Jak jinak, než náhodou. 

WELLNESS MANIKÚRA

Souznění mysli, duše a těla. Wellness procedury se zaměřují na zkrášlující péči, dbají o to, aby si klient odnesl z dané procedury hlubší požitek a prožitek. V péči o ruce se jedná o speciálně navržené rituály, které mají jasně stanovená pravidla, která si určují dané značky. Jedná se o peelingy, masáže, zábaly, koupele rukou obohacené o prostředí plné pohody a vůní. To vše je prováděno speciálními produkty v jasně stanovených fázích. Klient si po takové proceduře odnese nejen krásně a zdravě vypadající ruce, spolu se velmi smyslným zážitkem.  

Provozovatel:
PediMedi centrum, Monika Štefcová, IČ 01773143, č.ú. 2268639023/0800. Provozovna pedikúry, manikúry.
PediMedi centrum s.r.o., IČ 08759634,  společnost vedená u krajského soudu v Praze, spisová značka C 324757/MSPH, č.ú. 5770609309/0800, datová schránka k9qjhm4. Provozovna pedikúry, manikúry, Specializovaná ambulantní péče.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!