MANIKÚRA

Přístrojová, fresh, wellness

Péče o ruce je nedílnou součástí každodenního života žen i mužů. Provádíme diagnostiku nehtů, péči o přírodní nehty klientů všech věkových kategorií, specializujeme se na péči o nehty klientů po onkologické léčbě.

Název vychází ze složení dvou latinských slov manus- ruka a cura- péče. Výsledkem manikúry jsou zdravě vypadající ruce s upravenými nehty. Zdravé nehty jsou mírně vypouklé rohovinové ploténky chránící poslední článek prstu.Nehet je dlouhý 1- 1,5 milimetru, silný 0,3- 0,6 milimetru. Celý odroste asi za 5-6 měsíců. Rychlost růstu je však u každého zcela individuální. V létě a na jaře nehty rostou rychleji než v zimním období. Pro správný a zdravý růst nehtů je důležitá správně vyvážená strava.

Lze najít nespočetné množství různých postupů při provedení samotné manikúry. Jsou zásadní pravidla a technologické postupy, ze kterých jednotlivá ošetření vychází. Existují dva základní druhy manikúry a to manikúra suchou a mokrou cestou. Obě manikúry mají však postup velmi podobný. 

FRESH MANIKÚRA

Manikúra prováděná na přírodních nehtech je kosmetická procedura, při níž se pečuje o pokožku rukou, nehtů a jejich okolí. 

ORLY MANIKÚRA

Manikúra .... gel lak systém, který vydrží...

WELLNESS MANIKÚRA

Souznění mysli, duše a těla. Wellness procedury se zaměřují na zkrášlující péči, dbají o to, aby si klient odnesl z dané procedury hlubší požitek a prožitek. V péči o ruce se jedná o speciálně navržené rituály, které mají jasně stanovená pravidla, která si určují dané značky. Jedná se o peelingy, masáže, zábaly, koupele rukou obohacené o prostředí plné pohody a vůní. To vše je prováděno speciálními produkty v jasně stanovených fázích. Klient si po takové proceduře odnese nejen krásně a zdravě vypadající ruce, spolu se velmi smyslným zážitkem.  

PediMedi centrum 
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!