O NÁS

PediMedi centrum s.r.o.

Naše firma navazuje na mnohaletou praxi Centra péče o nohu PediMedi. Ve zcela nových a větších prostorách Vám poskytneme služby, na které jste zvyklí a přidáme benefity, díky nimž budete Vy, naši klienti vždy spokojeni. V naší praxi provádíme přístrojovou pedikúru, která je dnes ve světě jednoznačně preferovanou a velmi vyhledávanou službou. Pracujeme pouze s přípravky kvalitních a prvotřídních světových výrobců. Své služby neustále zkvalitňujeme, důkazem toho je stále větší počet spokojených klientů, kteří naše služby využívají s veškerým komfortem. Spolupracujeme s řadou odborníků z řad fyzioterapeutů, protetiků, lékařů, výrobců obuvi na míru. Náš tým se skládá ze skutečných profesionálů ve svém oboru a díky úzce specifickému zaměření každého jednotlivce Vám můžeme poskytnout nejlepší péči v rámci ČR.

Od listopadu 2020 poskytujeme služby jako SPECIALIZOVANÁ AMBULANTNÍ PÉČE-ORDINACE VŠEOBECNÉ SESTRY

Monika R. Štefcová - odborná pedikúra, podiatrie, ortonyxie, protetika

majitelka centra, podiatrická zdravotní sestra, odborný lektor, pedikérka, manikérka

Maminka třech dětí. Všeobecná sestra s certifikovaným kurzem v podiatrii (akreditovaná státní zkouška - podiatrie IKEM) s praxí na ortopedicko-traumatologickém a chirurgickém oddělení. Získala titul udělený MŠMT - AKREDITOVANÉ ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO a titul udělený MZČR - AUTORIZOAVNÁ OSOBA. Monika je prodejce individuálně upravitelné obuvi Italského výrobce PETER LEGWOOD. Péče o nohy je jejím dlouholetým zájmem. 

Jako zdravotník je mou povinností celoživotní vzdělávání, a protože mi záleží na erudovanosti mých služeb, účastním se různých sympozií, kurzů, školení v ČR i v zahraničí. Zdraví a pohodlí zákazníka je mou prioritou, proto je veškerá má snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Věřím, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoliv připomínky samozřejmě vítám." 

Lenka Kvízovápedikúra (přístrojová, beauty, wellness, relax)

pedikérka

Lenka vystudovala EKO Gymnázium v Poděbradech a následně absolvovala rekvalifikační kurz Pedikúry.  Aktivně se věnuje se péči o nehty v oblasti beauty a wellness pedikúry. Díky zájmu o daný obor si rozšířila své vědomosti a absolvovala rozšiřující kurz Přeškolení na přístrojovou pedikúru se zaměřením na diabetiky. Nadále se aktivně vzdělává tak, aby svým klientům poskytovala kvalitní a odbornou péči. 


EXTERNÍ SPOLUPRACOVNÍCI 

Jana Veselá

specialista na onkologické klienty, odborná konzultantka v péči o nohy diabetiků, pedikérka, lektorka

Jana vystudovala Střední zdravotnickou školu, obor zdravotnický laborant, specializace klinická biochemie, hematologie, mikrobiologie. Působila v nadnárodní farmaceutické společnosti SmithKline Beecham. Ráda cestuje, rozhodla se skloubit svůj osobní a pracovní život a rozšiřuje své vědomosti a praxi na zahraničních stážích po celém světě. Nejdéle působila v australské Sydney, mezi její srdeční záležitosti patří stáže v pedikérských praxích, kterých se zúčastnila v Indii, Ománu, Číně, SAE, Moskvě, Varšavě, řeckém Zakintosu, ..... Jana je absolventkou University of Copenhagen, kde si vybrala obor Diabetes - a global Challenge. Mezi její záliby patří automatická kresba, SRT, Metamorfní technika, Access Bars, a další.                                                       * V současné době se Jana připravuje na velkou cestu po Africe, kde se pokusí skloubit cestovatelské zážitky s poznatky způsobu péče o nohy v několika afrických státech, kde jsou ne vždy zcela příznivé podmínky. 

Petra Malíková

odborný lektor, pedikérka, manikérka

Petra vystudovala ... obor ... Je majitelkou Salonu pedikúry a manikúry v centru Ostravy a několikanásobnou mistryní ČR v profesionální beauty pedikúře. Petra v našem centru působí jako externí lektor a díky navázané spolupráci máme možnost pořádání vzdělávacích akcí, které jsou tak dostupné s garancí kvality v Čáslavi i v Ostravě.


Ing. Romana Kaiserová - vedení účetnictví, tvorba cen, legislativa

účetní, daňový poradce, ucetnictvirk.cz

Romana vystudovala Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích, obor Účetnictví a finanční řízení podniku. V účetnictví a daňovém procesu se od ukončení vysoké školy neustále vzdělává. Pracovala přes 4 roky na finančním úřadě a dobře se orientuje ve všech fázích daňového řízení.

Se spolupracovníky se specializujeme nejen na daňové poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence a mezd pro podnikatele, ale i na vedení účetnictví neziskových, rozpočtových a příspěvkových organizací (jako jsou např. spolky, obce, školy a školky). Působíme v Jižních Čechách a v Praze. 


Autoservis Josef Štefec

Rodinná tradice se spojila s kvalitou a tak je o náš vozový park vždy dobře postaráno. 


V době kdy naše centrum věnuje svou péči Vám - klientům, musí se někdo s láskou starat o naše domácí mazlíčky. Děkujeme VasChovatel.cz


Šicí dílna Barbora Šaldová

Bára je maminka dvou malých, krásných a veselých chlapečků. Je také majitelka rodinné šicí dílny, která působí na Českém trhu již více než 25 let, po celou tuto dobu je zárukou kvality a rychlého dodání.  

Děkujeme atestovanerousky.cz za poskytnutí kompletního vybavení pro naši ochranu.


JRatelier - Jakub Rambousek

Děkujeme jratelier.czhttps://www.facebook.com/JRatelier-522986561187758 


Za spolupráci děkujeme advokátní kanceláři JUDr. Táňa Diršmidová, Praha 6.

PediMedi centrum 
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!