WELLNESS PÉČE

Jméno skloňované napříč světadíly, luxus ve světě wellness péče o zdravé nohy, ruce a nehty. Jméno spjaté s péčí o britskou královskou rodinu.

Luxusní, léčivý, výjimečný koncept v kosmetické péči o ruce a nohy. Světové známá královna pedikúry a manikúry - to je Margaret Dabbs. 

A jak se píše životní příběh této vyjímečné ženy? Její vášní jsou krásné a dobře upravené nohy. Její recept na úspěch je založen na holistickém přístupu ke zdraví a kráse. Proslulá londýnská podiatrička, která v roce 1998 založila v Londýně svoji první pedikérskou kliniku, vytvořila ucelené kolekce produktů pro luxusní péči o nohy a ruce. V roce 2019 získala prestižní ocenění CEW Achiever Award za mimořádný přínos v kosmetickém průmyslu – posunutí péče o ruce a nohy tam kam patří – do popředí kosmetiky. Při předávání novoročních vyznamenání králem Karlem III. v roce 2023 byla jmenována důstojníkem Řádu britského impéria (OBE) za její podnikatelské schopnosti a práci v oblasti podiatrie a vytvoření zcela nové wellness kategorie pro nohy a ruce v rámci péče o zdraví a krásu.

KRÁLOVSKÁ PEDIKÚRA

Ošetření, které dodá Vašim nohám nadmíru...

Luxusní péče, kterou si opravdu užijete...

... dopřejte si ji i vy, protože ,,každý krok nás posouvá vpřed"

KRÁLOVSKÁ MANIKÚRA

,,Každá schůzka začíná podáním ruky" 

... a proto jim věnujeme pozornost, kterou si opravdu zaslouží.

Provozovatel:
PediMedi centrum, Monika Štefcová, IČ 01773143, č.ú. 2268639023/0800. Provozovna pedikúry, manikúry.
PediMedi centrum s.r.o., IČ 08759634,  společnost vedená u krajského soudu v Praze, spisová značka C 324757/MSPH, č.ú. 5770609309/0800, datová schránka k9qjhm4. Provozovna pedikúry, manikúry, Specializovaná ambulantní péče.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!